نتایج جستجو برای عبارت :

عند ربهم یرزقون

«بسم رب الشهداء و الصدیقین»
عند ربهم یرزقون، پاداش شهید؛ شهادت سردار قاسم سلیمانی بزرگ مرد دفاع از اسلام و تربیت شده در مکتب امام خمینی را که نام و حضورش لرزه بود بر تمامی استکبار و استبداد و مصداق دشمن ستمگر باش و یاور مظلوم را بر همه آزادیخواهان و عدالت جویان حق طلب تسلیت عرض می نمایم. شهید قاسم سلیمانی مصداق دشمن ستمگر باش و یاور مظلوم بود، روحش به بلندای نام لرزه اندازش بر مستبدان و مستکبران، شایسته تمام عیار عند ربهم یرزقون شد.

اعضا
درسته نزدیک ترین مرگ به من مرگ بابابزرگم بود اما تکان دهنده ترین مرگ تا اینجای زندگی برام رفتن حسین علیمرادی بود، من دوست دارم بهش بگم شهید حسین علیمرادی.. از دیروز انگار طوری سیلی خورده تو گوشمون که نمیفهمیم چی داره میگذره!
سردار سلیمانی تازه به تکثیر نشست
تکثیر شدن شهید 
از عجایب رحلت شهید آن است که خون پاک او سبب می شود با اینکه جسمش تکه تکه شده، شخصیت او در بین ارادتمندانش تکثیر شود، این هم نوعی از حضور و شاهد بودن و زنده بودن شهید است، و از این طریق از باب من سن سنة حسنة، بل أحیاء می شود و عند ربهم یرزقون. 
ولاتحسبن الذین قتلوا فی سبیل الله امواتا بل احیاء عند ربهم یرزقون
امت اسلامی بار دیگر شاهد جنایتی ددمنشانه ،آنهم نسبت اهل علم و سلسله جلیله روحانیت شد
این عمل کور ،دستهای پلید ضد انقلاب را به خون شخصیتی خدوم ، مردمی و مدافع حریم ولایت آغشته ساخت .
حجت الاسلام و المسلمین خرسند  ره  که اخرین لحظات عمر پربرکتش را
ادامه مطلب
سردار عزیز هیچ انتقامی داغ نبودنِ تو رو برای دل ما سرد نخواهد کرد... 
تو باید می‌بودی تا آزادی خاورمیانه از تروریست و تکفیری و ظالم و مزدور رو با تو جشن می‌گرفتیم. ما حتماً روزی هدف تو رو محقق میکنیم ولی بدون جای تو همیشه همیشه خالی خواهد بود...
به رهبر عزیزم تسلیت میگم و به انقلابی که تنهاتر از همیشه شده...
و سیعلم الذین ظلموا ای منقلب ینقلبون...
+کاش میشد در تشییع پیکر مطهرت حضور داشته باشم. مطمئنم امام زمان_روحی له الفداء و ارواح مطهر در اون مج
سردار عزیزم هیچ انتقامی داغ نبودنِ شما رو برای دل ما سرد نخواهد کرد... 
تو باید می‌بودی تا آزادی خاورمیانه از تروریست و تکفیری و ظالم و مزدور رو با شما جشن می‌گرفتیم. ما حتماً روزی هدف شما رو محقق میکنیم ولی بدونید جای شما همیشه همیشه خالی خواهد بود...
+کاش میشد در تشییع پیکر مطهرت حضور داشته باشم. مطمئنم امام زمان_روحی له الفداء و ارواح مطهر د
برای مشاهده تصویر در ابعاد اصلی ، روی تصویر بالا و یا اینجا کلیک کنید.
–لینک کمکی – پیکوفایل–
برای مشاهده تصویر در ابعاد بسیار بزرگ، اینجا کلیک کنید.–لینک کمکی – پیکوفایل–
برای دریافت فایل لایه باز (psd) تصویر اینجا کلیک کنید.
–لینک کمکی – پیکوفایل–
تصویر خوشنویسی های به کار رفته در این اثر:
و لا تحسبن الذین قتلوا فی سبیل الله امواتا بل احیاء عند ربهم یرزقون
برای مشاهده تصویر در ابعاد اصلی ، روی تصویر بالا و یا اینجا کلیک کنید.
–لینک
سردار عزیزم هیچ انتقامی داغ نبودنِ تو رو برای دل ما سرد نخواهد کرد... 
تو باید می‌بودی تا آزادی خاورمیانه از تروریست و تکفیری و ظالم و مزدور رو با تو جشن می‌گرفتیم. ما حتماً روزی هدفت رو محقق میکنیم ولی بدون جای تو همیشه‌ی همیشه خالی خواهد بود...
+کاش میشد در تشییع پیکر مطهرت حضور داشته باشم. مطمئنم امام زمان_روحی له الفداء و ارواح مطهر در اون
علی علیه السلام غالبآ میفرمود که هرگاه تیمی وعدوی ابوبکر وعمر  خدمت پیغمبر ص  بودند و انحضرت سوره انا انزلناهرا با خشوع و گریه تلاوت میفرمود میگفتند چقدر در این سوره دلت میسوزد پیغمبر ص میفرمودبرای انچه چشم فرشنگانرا در شب قدر من در مییاید انها مبگفتند و اومگر شما چه دیده و او چه میبیند حضرت برای انها روی خاک مینوشت تنزالملیکه و الروح  فیها باذن ربهم من کل امر  سپس میفرمود پس از  اینکه خدای عزوجل فرماید هر امری دیگر چیزی باقی میماند مبگفت
بسم رب القاصم الجبارین

انگار که یک کوه سفر کرده از این دشت
انگار،
که.....
یک کوه...........

فقدان سردار فداکار و عزیز ما تلخ است، ولی ادامه مبارزه و دست یافتن به پیروزی نهایی، کام قاتلان و جنایتکاران را تلخ تر خواهد کرد
#حضرت_آقا

میدانی؟
من، آن روزگارِ ترور را ندیدم. من در هوای روزهای ترور شهید بهشتی، شهید رجایی، شهید باهنر و 72 تن، نفس نکشیده ام.
اما هنوز که هنوز است به یادِ شهادتِ شهید بهشتی، نفسم تنگ میشود.
به یادِ آن « جانم؟» آخرِ شهید صی

اگر در کار مانده: هر روز  90بار یاقریب یا مجیب یا مدنی کل شی قریة((52))
بسم الله الرحمن الرحیم
31= جهد دفع برص و جذام به مشک و زعفران نوشته همراه داشته باش: و آیه لهم الارض المیتة احییناها و اخرجنا منها حبا  فمنه یاکلون
32= جهد عقدالاسان نوشته زیر سنگ گران نهدا: وجعلنا فیها جنات من نخیل و اعناب و فجرنا فیها من العیون لیاکلو من ثمره و ما عملته ایدهیم افلا یشکرون
33= جهت رفع فشار قبر در جامه میت نویسند: سبحان الذی خلق الا
​​​​​​

ولا تحسبنّ الّذین قتلوا فی سبیل الله امواتا بل احیاء عند ربّهم یرزقون
رسم ادب این گونه حکم می کند که پیش از لب به سخن گشودن شهادت مرد میدان نبرد سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی را به آقا امام زمان(عجل الله تعالی فرجه الشریف) و همچنین رهبر معظم انقلاب (مد ظله العالی) تبریک و تسلیت عرض کنم و با سرآغاز شایسته ی بسم الله قاصم الجبارین سخن دل  به رشته ی تحریر کشم....
ادامه مطلب
وصیت نامه شهید محمود دایه علی
بسم الله الرّحمن الرّحیم و لا تحسبن الّذین قتلوا فی سبیل الله امواتاً بل احیا عند ربّهم یرزقون گمان مبرید کسانیکه در راه خدا کشته می شوند، مرده اند بلکه زنده اند و نزد خدا روزی می خورند. من محمود دایه علی وصیت نامه ی خود را به نام خدا و در راه تداوم انقلاب اسلامی به رهبری زعیم عالیقدر امام امت خمینی روح خدا شروع می کنم، ای مردم مسلمان و مستضعف ایران این انقلاب را به رهبری امام امت ادامه دهید ما ملت ایران خیلی خون
-
⚫️ و لا تحسبن الذین قتلوا فی سبیل الله امواتا بل احیا‌‌ء عند ربهم یرزقون
⚫️ ضمن عرض تبریک وتسلیت شهادت سردار دلها، حاج قاسم سلیمانی به مقام عظمای ولایت؛ مردم فهیم و همیشه در صحنه، همشهریان ولایت مدار و شهید پرور، فرهنگیان فرهیخته و دانش آموزان عزیز، این فرداهای ایران زمین بزرگ اسلامی و آرزوی اینکه، رهروانی شایسته برای این شهید بزرگوار باشیم.
به پای گر خَلَد خاری، آسان برآید
چه سازم به خاری که در دل نشیند
⚫️ فردا یکشنبه مشهدالرضا، شه
بسم الله الرحمن الرحیم
یافارس الحجاز ادرکنی الساعه العجل
ساعتها در فضیلت شهدا و معجزات شان ،ازاخلاص و ازایثارشان سخن هاگفت...مرا به دنیایی برد که تاکنون پا درآن  نگذاشته بودم.تنها حسی که برتمام وجودم غالب بود،حس عقب افتادگی بود،آنها ناکجاآباد بودندومن در مسیر آشپزخانه و سرویس بهداشتی ایام را قتل عام میکردم.
باخود گفتم آنکه اینگونه از شهدامیگوید به طوریقین از زندگی ایشان
حصه برداشته برای آشنایی بیشتر
دراحوالش به نظاره نشستم ماشین شاسی ب
قراره امروز علی بعد سه ماه بیاد خونه.
مامان که میدونه علی چقدر آش دوست داره از صبح حسابی تو زحمت افتاده.
زنگ مدرسه رو که زدن سعید فی الفور وسایلشو ریخت توی کیفشو  با ذوق اومد طرف خونه به علی بگه امروز معلم یه مُهر صد آفرین بهش داده چون نمره نقاشیش ۲۰ شده وقتی رسید؛ خونه رو گذاشت رو سرش:«داداش علی داداش علی!» صدایی نشنید کیفشو انداخت کنار اتاقو دوید طرف آشپزخونه.
علی کجاس مامان
میخام بهش بگم چه داداش هنرمندی داره
مادر که داشت سبزی رو داخل آش میر
قرآن را که باز میکنی خودش را معرفی می‌کند : 
ذلک الکتاب لا ریب فیه، کتابی ست که در آن شبهه ای نیست
هدی للمتقین ، برای متقین 
اما این متقین چه کسانی هستند؟
الذین یومنون بالغیب، و یقیمون الصلاه، و مما رزقناهم ینفقون
( چقدر از این واج آرایی ق/غ حظ میکنم...)
والذین یومنون بما انزل الیک، و ما انزل من قبلک، و بالاخره هم یوقنون
( غیب و آخرت را داشته باشید اینجا. هنوز به خوبی در موردشان نمی‌دانیم)
اولئک علی هدی من ربهم، و اولئک هم المفلحون
بله این هدایت
بسم رب شهدا و الصدیقین
نام و نام خانوادگی: حسین اسلامی
نام پدر: غلامحسین
تاریخ تولد:08/11/1351
تاریخ شهادت:25/12/1366
فرازی  از وصیت نامه شهید:
((ولا تحسبن الذین قتلوا فی سبیل الله امواتا بل احیاء عند ربهم یرزقون))
کسانی را که در راه خدا کشته شده اند مرده مپندار، بلکه زنده اند و نزد پروردگارشان روزی داده می شوند.
با سلام و درود بی پایان به امام زمان (عج) این یگانه منجی بشریت که جهان همه در انتظار اوست. پدر و مادرم سلام، سلام گرم خالصانه مرا به مردم حزب ال
ولا تحسبن الذین قتلو فی سبیل الله امواتا بل احیا عند ربهم یرزقون 
صبح روز جمعه جامعه اسلامی یتیم شد 
چشم های بهت زده ملت داغدارمان خیره به دلاوری بود که فاتح سرزمین های اسلامی بود و این تنها دلیل  محبوبییتش نیست دلیل محبوبیتش اخلاق است اخلاق نشانه ایی که در رفتار و عمل و  منش او بارز بود اری شهادت مزد بهترین مردان خداست 

اقتدا به امیر المومنین چیزی جز این را همراه ندارد  شیعه مولا علی میتواند به جایی برسد که فاتح زمین و دل ها باشد 
ایران م
این همه جمعیت به خاطر یک سلبریتی اینجا جمع نشده اند. هیچ دیمبال و
دامبول و رقص و آواز و کیک و ساندیسی هم در کار نیست. این جماعت از استراحت صبح
جمعه شان زده اند که بیایند تشییع استخوان های به جا مانده از جوان شهیدی که کسی
تا قبل از شهادت نامی از او نشنیده و تصویری از وی ندیده بود.
این معجزه شهادت است که یک انسان معمولی را نگین حلقه انگشتری خلق می
سازد. شهدا نزد خدا و بندگان خدا آبرو دارند. هیچ هزینه و تکنیک تبلیغاتی و رسانه
ای نمی تواند یک جوان معم
شرح دعای روز بیست و هفتم

اللهمّ ارْزُقْنی فیهِ فَضْلَ لَیْلَةِ القَدْرِ                       خدایا روزی کن مرا در آن فضیلت شب قدر را
 وصَیّرْ أموری فیهِ من العُسْرِ الی الیُسْرِ             و بگردان در آن کارهای مرا از سختی به آسانی
واقْبَلْ مَعاذیری                                                 و بپذیر عذرهایم
وحُطّ عنّی الذّنب والوِزْرِ                                      و بریز از من گناه و با
پله ی اول:
اتصال روح ب امر
{ یسئلونک عن الروح قلِ الرّوحُ مِن أمر ربّی }
بگو روح از امر ربّ من است.

پله ی دوم:
تنزل روح ب همراه ملائکه
{ إنّا أنزلناه فی لیلة القدر* و ما أدراک ما لیلةُ القدر* لیلة القدر خیرٌ من ألف شهر* تنزّل الملائکة و الرّوحُ فیها بإذن ربّهم من کُلِّ أمرٍ* سلامٌ هی حتّی مطلع الفجر }
در لیلة القدر نازلش کردیم... ( نزول دفعی، در حالت جمع، مقام عقل )
تنزل ملائکه و روح... ( نزول تدریجی، در حالت تفصیل، مقام قلب )
از هر امری...
در سلامت کامل، ت
دفع ضرر کرونای احتمالی عقلا بر همه ضروری و لازمه: 
می گویند دفع خطر محتمل یکی از قواعد عقلی است که حقیقتا هم درست است به این معنا که اگر انسانی در کاری یا جایی احتمال به خطر افتادن هم بدهد اگر عاقل است از آن اجتناب و دوری میکند داستان این قاعده عقلی را این روز ها همه میبینیم و خوب هم می‌فهمیم و برا همه ملموسه که با آمدن یک ویروس احتمال خطر شده است ،شاید احتمال مبتلاشدن ماها یک در هزار هم نباشد(در حال حاضر که من دارم مینویسم یک در میلیون هم نیست
ای صاحب نامه، این نامه از یکی از آینده ها برای تو فرستاده شده است. آینده‌ای که بدون دانستنش به آن میرسی، اما نمی‌دانم بعد از خواندن این نامه، باز هم این آینده را انتخاب خواهی کرد یا نه.
تو دختر کنجکاوی هستی، و این کنجکاوی تو را به دردسر خواهد انداخت. از این دردسرها نترس، که هرچه از آن بگریزی، تو را پیدا می‌کند. پس به جای دفاع حمله کن؛ و به جای سکوت، حرفت را بزن. آنچیزی که از آن میترسی یک روز دیر یا زود اتفاق می‌افتد، به سکوت عادت نکن که گریه را
قرار بود حذف کنم . اما با راهنمایی دوستان
تصمیم عوض شد و وبلاگ را به حالت معلق در آوردم . قرار بود دیگر بر نگردم . اما دیدم
وبلاگ با همه ی بدی هایشم ، خاصیتی دارد که دیگر وجودش برای من حیاتی شده است .
اگر وبلاگ نباشد انگار پای مبارزه ام لنگ می شود . انگار یک انگیزه از زندگیم حذف
می شود . انگیزه ای که نبودنش من را یک ماه به رکود کشاند . و چندین بار در چاله ی
گناه اندخت :( می دانم دور از اخلاص و اراده است اما چه می شود کرد ...
من یک آدم اجتماعی و معاشرتی به
سلام
ما نبودیم چه اتفاقایی افتاده؟ ایام به کامه انشاءالله؟ 
ما هم هــــــــــــی خدا رو شکر ... خوبیم
گفتم بیام یه هدیه ی کوچولو به مناسبت روز بیست و دوم بهمن تقدیم همکارای کلاس اولی خودم کنم و برم
پاورپوینت نشانه ی ژ
هر دانلود پنج صلوات
صلواتها هدیه به روح حاج قاسم عزیزمون!
سرداری که چهل روزه عند ربهم یرزقونه و ما دلتنگش
نذر نگاهش
پ ن:
بغض مجنون بعد لیلی بر کسی پوشیده نیستبعد مجنون حال لیلی را کسی پرسیده است ؟!!!
سوسن درفش

ین هم آخرین پاورپو
سلام
ما نبودیم چه اتفاقایی افتاده؟ ایام به کامه انشاءالله؟ 
ما هم هــــــــــــی خدا رو شکر ... خوبیم
گفتم بیام یه هدیه ی کوچولو به مناسبت روز بیست و دوم بهمن تقدیم همکارای کلاس اولی خودم کنم و برم
پاورپوینت نشانه ی ژ
هر دانلود پنج صلوات
صلواتها هدیه به روح حاج قاسم عزیزمون!
سرداری که چهل روزه عند ربهم یرزقونه و ما دلتنگش
نذر نگاهش
پ ن:
بغض مجنون بعد لیلی بر کسی پوشیده نیستبعد مجنون حال لیلی را کسی پرسیده است ؟!!!
سوسن درفش

ین هم آخرین پاورپو

بسمه تعالی
اِنّا لِلّه واِنّا اِلیه راجِعون. 
فَضَّلَ اللَّهُ الْمُجَاهِدِینَ بِأَمْوَالِهِمْ وَأَنْفُسِهِمْ عَلَى الْقَاعِدِینَ دَرَجَةً (قرآن کریم)
برای حاج قاسم عزیز بهتر از این نمی شد.در آستانه شهادت حضرت فاطمه زهرا و بابت  عیدی که از حضرت زینب کبری  در روز ولادت ایشان گرفته است در سحر شب جمعه؛ شبی که حضرت زهرا سلام الله علیها در زیارت فرزندش حسین است و خیل عظیم شهیدان دور قبر شهید کربلا طواف می کنند. در این لحظات ناب معنوی؛ توسط خب
ریاحین :  این امر در روایت های متعددی ذکر شده است؛ در کتاب شریف کافی جناب کلینی باب مستقلی در اخبار «انا انزلناه فی لیله القدر» دارد. آنجا تصریح دارد که لیله القدر، فاطمه زهرا(س) است.
شب قدر شبی است که رسول اکرم(ص) و ائمه معصومین(ع) به احیای این شب بسیار تاکید کرده اند. در روایات فراوانی وارد است که حضرت زهرا(س) به هر قیمتی که بود اجازه نمی دادند که فرزندانشان بخوابند، یعنی سعی داشتند تا فرزندان شب های قدر را بیدار بمانند چراکه این لیالی برای بید
دینی که باید به حاج قاسم ادا کنم و هرگز ادا نخواهد شد...
یادداشت: حاج قاسم را درست تفسیر کنیم.
من سال ۶۷ به دنیا نیامده بودم و رحلت و تشییع حضرت امام را درک نکرده‌ام اما می‌دانم که تشییع سردارِ بزرگ‌ترین مراسم تشییع تاریخ ‌است. مضاف بر این تشییع سردار در شهرهای زیارتی عراق و شهر‌های بزرگ، رکورد بیشترین جمعیت را تاکنون شکسته است. ساده‌ترین دلیل بزرگتر بودن این تشییع فقط در تهران، این است که: ایران آن زمان ۵۰ میلیون بود و الان ۸۲ میلیون.
و من ن
متاسفانه مرورگر شما، قابیلت پخش فایل های صوتی تصویری را در قالب HTML5 دارا نمی باشد. توصیه ما به شما استفاده از مروگرهای رایج و بروزرسانی آن به آخرین نسخه می باشد با این حال ممکن است مرورگرتان توسط پلاگین خود قابلیت پخش این فایل را برای تان فراهم آورد.

علامه‌ مروجی‌ سبزواری شهید مقام‌عندیت
 آنکه در راه خدا کشته می شود، می شود شهید.
شهید، فعیل به معنای فاعل است یعنی شاهد. مشاهده کننده.
شهید یعنی کسی که مشاهده می کند.چه کسی را؟خدا را دارد مشاه
در
تمام 114 سورۀ قرآن کریم آیاتی دربارۀ عظمت قرآن این سرچشمۀ همۀ علوم و
کتاب اخلاق و عرفان و فقه و قرآن آمده است که خیلی از آیات چند بار تکرار
شده است و تکرار آیه نشانۀ اهمیت آن است اما برای رعایت اختصار در این بخش
به همین چند آیه اکتفا می کنیم .   1- « ذلک االکتاب لا ریب فیه هدی للمتقین » (بقره ،1) ؛ این کتابی است که شکی آن نیست و راهنمای متقین است .
  2- « و ان کنتم فی ریب مما نزلنا علی
عبدنا فاتو بسورة من مثله وادعو شهداءکم من دون الله ان کنتم صادقی
قرآن از قول خود قرآن
در تمام 114 سورۀ قرآن کریم آیاتی دربارۀ عظمت قرآن این سرچشمۀ همۀ علوم و کتاب اخلاق و عرفان و فقه و قرآن آمده است که خیلی از آیات چند بار تکرار شده است و تکرار آیه نشانۀ اهمیت آن است اما برای رعایت اختصار در این بخش به همین چند آیه اکتفا می کنیم .   1- « ذلک االکتاب لا ریب فیه هدی للمتقین » (بقره ،1) ؛ این کتابی است که شکی آن نیست و راهنمای متقین است .
  2- « و ان کنتم فی ریب مما نزلنا علی عبدنا فاتو بسورة من مثله وادعو شهداءکم من دون
نام شهید : سیف الله
نام پدر : نصراله
تاریخ تولد : 1340
محل تولد : روستای اسکندری
تاریخ شهادت : 60/9/8
محل شهادت : کربلای بوستان
زیارتگاه : روستای اسکندری
زندگی نامه
به نام الله
ولاتحسبن الذین قتلوا فی سبیل الله امواتاً بل احیاء عند ربهم یرزقون
آنجا که عزیزان رفتند سرای دگر است ، سرایی لبریز از عشق و خلوص و پاکی سرایی به نام جبهه ، مکانی که حاکی از رزمها و ایثارها و حماسه ها و شجاعتهای فراوان می باشد . آنجا که تاریکیها را به نور و ناباوری ها را به باور م
بطلان عبادات مخالفین به سبب انکار ولایت امیر المومنین علیه السلام
سید نعمة الله جزائری رضوان الله علیه از علمای بزرگ شیعه روایت کرده است:
 و عَنْهُ علیه السلام قَالَ مَرَّ مُوسَى بْنُ عِمْرَانَ بِرَجُلٍ رَافِعٍ یَدَهُ إِلَى السَّمَاءِ یَدْعُو فَانْطَلَقَ مُوسَى فِی حَاجَتِهِ فَغَابَ عَنْهُ سَبْعَةَ أَیَّامٍ ثُمَّ رَحَلَ إِلَیْهِ وَ هُوَ رَافِعٌ یَدَیْهِ یَدْعُو وَ یَتَضَرَّعُ وَ یَسْأَلُ حَاجَتَهُ فَأَوْحَى اللَّهُ إِلَیْهِ یَا
نام شهید : کرم اله
نام پدر : حنیفه آقا
تاریخ تولد : 1339
محل تولد : بردیان
تاریخ شهادت : 62/9/14
محل شهادت : ارومیه
زیارتگاه : روستای بردیان

وصیتنامه
بسم الله الرحمن الرحیم
ولاتحسبن الذسن قتلوا فی سبیل الله امواتا بل احیاء عند ربهم یرزقون
به کسانی که در راه خدا کشته می شوند مرده نگوئید بلکه آنها زنده اند و ند خدای خویش روزی می خورند . (سوره بقره)
بسم رب الشهداء و الصدیقین
درود بر امام امت و تمام شهدای عزیز انقلاب اسلامی ایران
سلام بر شما پدر و مادر عزیز
نام شهید : هجیر
نام پدر : محمدباقر
تاریخ تولد : 1344
محل تولد : روستای نصرآباد
تاریخ شهادت : 64/9/20
محل شهادت : هورالهویزه
زیارتگاه : روستای قاسم آباد
وصیتنامه
بسمه تعالى
به نام خداوند بخشنده و مهربان انا لله و انا الیه راجعون
ولاتحسبن الذین قتلوا فى سبیل الله امواتا بل احیاء عند ربهم یرزقون
گمان نکنید آنهائیکه شهیدشده اند مرده اند بلکه آنه زنده اند وپیش خداى خودشان روزى مى گیرند پدرومادرگرامى و عزیزم سلام ممکن است وقتى که شما این نوشته را مى خوان
عادتم بود که حین کار روی پایان‌نامه, توییتر را هم چک کنم. یک مقاله می‌خواندم و چند توییت لایک می‌زدم, منشنی می‌دادم یا شاید هم خودم پستی ارسال می‌کردم. توییتی نظرم را به خودش جلب کرد. توییت از خانم عطیه همتی بود؛ از شهیدی گفته بودند که به «حر انقلاب» معروف شده بود. شهیدی که قهوه‌خانه‌های جنوب شهر تهران پاتوقش بودند. البته اهل هر کاری نبود ولی ظاهر مذهبی هم نداشت. اما در دل عاشق اباعبدالله الحسین (ع) بود.
در مصیبت ارباب تشنه لب فرمود:
«هست ا
تقویم شیعه
یکم رمضان
در شب اول ماه مبارک رمضان غسل و زیارت امام حسین علیه السلام وارد شده است.
۱- ولایتعهدی امام رضا علیه السلام
در هفتم رجب سال ۲۰۰ مأمون عباسی (لعنه الله) نامه‌ای به امام رضا علیه السلام نوشت، و آن بزرگوار را برای ولایتعهدی خویش به مرو فراخواند. در روز اول ماه رمضان سال ۲۰۱ هجری قمری مردم با حضرت رضا علیه السلام به ولایتعهدی بیعت کردند، و بعضی ششم این ماه نقل کرده‌اند.
۲- احتجاج اُبَی بن کعب بر ابو بکر
هنگامی که ابو بکر در روز

محمدحسین: به خدا خمینی را رها نکنید ا

در گلزار شهدای شهرستان میبد، روی قبر شهیدی که عکس وی بر پیشانی آن قرار دارد، نوشته شده است: خردسالترین شهید دفاع مقدس، نام این شهید محمدحسین ذوالفقاری است.

شاید برای خیلی ها سوال باشد که کم سن و سال ترین شهید دفاع مقدس کیست؟ در عملیات کربلا 6 نوجوانی 12ساله در گردان عاشورا به عنوان تک تیرانداز در جبهه شوش حضور داشت که شاید در آن زمان کمتر کسی از سن واقعی او خبر داشت، وی که در عملیات های مختلفی به
امروز رفتیم سرزمین موج‌های آبی. خیلی هم یاد سپیدار عزیزم بودم. حیف که بچه‌ها دست و پام رو بستند وگرنه دوست دارم ببینمش. میدونم ممکنه بدقول بشم چون با وجود بچه‌ها همش تو عجله‌ام و نگران بچه‌ها.
حدود ۴ ساعت تو سرزمین موج‌های آبی بودیم و من فقط ۴ تا چیز رو امتحان کردم از بس فاطمه‌زهرا اذیت کرد. بهانه من رو می‌گرفت و گریه می‌کرد میگفت نرو. هربار هم مشکلش یه چیزی بود... مهم نیست حالا اینا :)
رفتم سقوط آزاد. واقعا به نظرم مسخره اومد. اصلا ترس نداشت.
«بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمنِ الرَّحیم، قُلْ أَعُوذُ بِرَبِّ النَّاسِ، مَلِکِ النَّاسِ، إِلهِ النَّاسِ، مِنْ شَرِّ الْوَسْواسِ الْخَنَّاسِ، الَّذی یوَسْوِسُ فی‏ صُدُورِ النَّاسِ، مِنَ الْجِنَّةِ وَ النَّاسِ»
به نام خداوند بخشنده مهربان، بگو: پناه مى‏برم به پروردگار مردم، به سلطان و حاکم مردم، به معبود مردم، از شر وسوسه‏گر پنهانى، آن عقب رونده عودکننده، آن که در سینه‏هاى مردم وسوسه مى‏کند، چه از جن باشد و چه از انس.
شیطان و نفس امّار
پرسش:
اگر روح امره، پس چرا روح نفخته میشه و امر قضی! نمیدونم امر اصلا یعنی چی؟؟ معنای امر چیه؟؟؟

امر یعنی فرمان دستور یا معنای دیگه ای داره؟؟؟

راستی اون آیه که میگه و کذالک اوحینا الیک روحا من امرنا رو چطور میشه تفسیر کرد با توجه به مواردی که تو تعریف روح گفتین! اصلا یعنی چی وحی کردیم روحی از امرمون رو؟!؟
تنزل الملائکه و الروح چیه؟؟؟
وقتی د ما روح خدا دمیده شده، روحی که بعدا قراره تنزل کنه چی هست؟؟
آیا این روح همون روحه؟؟
آیا روحی که از امر
نام شهید : علی سینامرادی
نام پدر : غلام رضا
تاریخ تولد : 620/12/6
محل تولد : چرام
تاریخ شهادت : 82/1/10
محل شهادت : خوزستان
زیارتگاه :زادگاهش
وصیت نامه
بسم الله الرحمن الرحیم
ولاتحسبن الذین قتلوا فی سبیل الله امواتاً بل احیاء عند ربهم یرزقون
کجایید ای شهیدان خدایی بلاجویان دشت کربلایی
                                       کجائید ای سبکبالان عاشق پرنده تر ز مرغان هوایی  
سلام بر امام امت و ملت شهید پرور ایران که من فرزند این ملتم و خانواده من در میان این ا

1ـ فضیلت دانش طلبى.مـن سلک طریقا یطلب فیه علما سلک الله به طریقا الـى الجنه ... و فضل العالـم علـى العابـد کفضل القمـر علـى سـائر النجـوم الیله البـدر.(1) هرکه راهى رود که در آن دانشـى جـوید ، خداوند او را به راهى که به سـوى بهشت است ببرد ، و برترى عالـم بر عابـد ماننـد برتـرى ماه در شب چهارده بـر دیگـرستارگان است .ستارگان است .2ـ دین یابى ایرانیان.لو کان الدیـن عند الثریا لذهب به رجل من فارس ـ او قال ـ مـن ابناء فارس حتى یتناوله ،(2) اگـر دین به

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها